Aangenaam vertoeven in Zeeuwse sferen en de zee en de duinen zijn niet ver, hier ben je ècht op vakantie en vergeet je even het drukke bestaan van alle dag. Lekker bourgondisch dineren, wandelen door de duinen en onder het licht van de beroemde ‘West-Schouwen’ vuurtoren van Haamstede ervaar je hier Zeeland op z'n best. Beleef het allemaal op Landal Résidence ‘t Hof van Haamstede.
Een strandvakantie in Zeeland is geweldig! Vakantiepark Résidence ‘t Hof van Haamstede - jawel, een hele mond vol - straalt luxe en kleinschalige gezelligheid uit. Gelegen boven de Oosterschelde en op maar drie kilometer van het Noordzeestrand, vind je hier de ideale plek om in alle rust uit te waaien.
Eten en drinken in het parkrestaurant van Landal Résidence 't Hof van Haamstede
Restaurant De Schouwse Hoeve is het gastronomische parkrestaurant van vakantiepark Landal Resort ‘t Hof van Haamstede. In dit fijne à la carte restaurant ga je sfeervol en lekker uit eten. Het restaurant combineert de Franse keuken met regionale producten en ingrediënten. Geniet hier van gebakken sliptongetjes, proeverijen, heerlijke pasta's of bijvoorbeeld kreeftensoep met Hollandse garnalen. Er staan ook spareribs en schnitzels op de kaart. En leuk en gezellig, je kunt in De Schouwse Hoeve ook gezellig samen fonduen.
Restaurant Zeebinkie (ook van Landal) tegenover het park
Visliefhebbers kunnen, voor vispannetjes, mosselen en veel meer zilte lekkernijen ook terecht bij restaurant Zeebinkie tegenover het park.
Maak gebruik van de ontbijtservice van Landal Résidence 't Hof van Haamstede
Voor een heerlijke luie start van je stranddag laat je de verse warme broodjes en een compleet ontbijt, gewoon lekker bij je vakantiehuis bezorgen door de ontbijtservice! Je hoeft de deur niet uit, hoe relaxed is dat?
Tip: Bestel je boodschappen online en alles staat voor je klaar bij aankomst in het vakantiehuis. De minimarket is ook dagelijks geopend.
Zee en strand op 2,5 km
Zon kunnen we niet garanderen, maar zee en strand wel! Neem een frisse duik in de zee op slechts 2,5 kilometer van het park. Het mooie strand leent zich bij uitstek voor activiteiten als vliegeren en paardrijden (neem van tevoren contact op met de manege). Als je toch liever in een verwarmd zwembad zwemt, vind je op ongeveer vijftien minuten van het park een subtropisch zwemparadijs.
Neem de golf-clubs ook mee op vakantie!
Golfclub Molenberg ligt direct naast het park. Het is een 18-holes, par-3 golfbaan die zeker ook de geoefende golfspeler weet te waarderen. De Golfclub is laagdrempelig, een lidmaatschap wordt wel gevraagd en er is een (deels overkapte) driving-range. Mocht je deze baan niet interessant vinden, dan zijn er diverse andere golfbanen in de omgeving zoals in Domburg en Bruinisse.
Kids en vertier bij het naastgelegen Landal vakantiepark
Landal Résidence 't Hof van Haamstede heeft niet veel vertier voor de kinderen, daarom mag je gratis gebruikmaken van veel faciliteiten van het naastgelegen Landal Resort Haamstede. Er is daar veel kindervertier, Bollo is er ook in de zomervakantie, er is een indoor-speelparadijs, er zijn tennisbanen, bowlingbanen en een leuke airtrampoline.