Op steenworp afstand van de Belgische grens overnacht je landelijk bij BoerenBed de Brabantse Hei!
Locatie & in de omgeving
Fietsroute naar de Flaestoren
Maak overdag een mooie fietstocht naar de Flaestoren! Vanaf dit unieke bouwwerk heb je een prachtig uitzicht over de Brabantse natuur. De fietstocht neemt je mee langs de natuur van de Hooge Mierde, na ongeveer een half uur bereik je de uitkijktoren.
De Efteling is vlak bij BoerenBed de Brabantse Hei!
Op minder dan een half uur rijden ligt het beroemde attractiepark de Efteling. Een dagje dit park bezoeken kan je niet missen! Bij de Efteling kan je met de kinderen een avontuurlijk dagje uit bleven en allerlei achtbanen bezoeken. Sla ook het sprookjesbos niet over, waar de magie van alle sprookjesboeken tot leven komt!
Mountainbikers opgelet!
Vanaf BoerenBed de Brabantse Hei kan je gemakkelijk mooie mountainbike routes vinden. Hier fiets je door de Brabantse Hei, het bos en je komt mooie vennetjes tegen! Een prachtige fietsroute in de herfst, maar ook mooi in alle andere seizoenen.
Adres BoerenBed De Brabantse Hei
Lees meer over de bestemming Noord-Brabant
Uitstapjes in de buurt
Ook interessant voor jou!
Vakantiepark De Weelderik
Hengelo, Gelderland
- Privé zwembad en sauna bij elk vakantiehuis
- Green Boutique / Volledig duurzaam / Achterhoek
- Luxe premium vakantiehuizen voor 2, 4 en 6 personen
Vakantiepark De Twee Bruggen
Winterswijk, Gelderland
- 5 sterren vakantiepark in de Achterhoek
- Binnen- en buitenbad, glijbanen, pumptrack
- Accommodaties t/m 8 personen
Berkenrhode Resort Valley
Otterlo, Gelderland
- Luxe park op De Hoge Veluwe
- Vakantiehuizen met zwembad, sauna, whirlpool, hottub en airconditioning
- Extra luxe vakantiehuizen voor 4, 5, 6, 8 en 12 personen